fbpx

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Olemme avoinna arkisin klo 7:00 – 17:00 jolloin tavoitat meidät puhelimitse tai toimipisteeltämme.

Vikapäivystyksemme palvelee teitä myös iltaisin ja viikonloppuisin.

Konevuokraamo, Kempele

 Linnunrata 16, 90440 KEMPELE
050 502 0309
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Oulu

Temmeksentie 11 ovi 1 90400 OULU
044 502 0303
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Helsinki

Kääpätie 4 00760 HELSINKI
050 502 0308
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Vikapäivystys

Vikapäivystys klo 17-07
044 502 0306

Laskutustiedot

Koneunion Oy
PL 67967
01051 LASKUT

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Lataa laskutusohje ja laskutusosoitteemme.

Yhteydenottolomake

Voit lähettää yhteydenottopyynnön myös sähköpostilla osoitteeseen: asiakaspalvelu@koneunion.fi . Vastaamme tiedusteluihin viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

    Valitse lähin toimipiste *

    Vastuuhenkilöt

    Jari-Matti Kosamo
    vuokraamomestari, Kempele

    jari-matti.kosamo@koneunion.fi
    040 180 5795

    Sander Silma
    vuokraamomestari, Helsinki

    sander.silma@koneunion.fi
    044 502 0308

    Rami Jokitalo
    vuokraamomestari, Oulu

    rami.jokitalo@koneunion.fi
    044 720 3640

    Arttu Hänninen
    vuokraamoedustaja

    arttu.hanninen@koneunion.fi
    050 525 2234

    Aki-Lassi Tauriainen
    vuokraamoedustaja

    aki-lassi.tauriainen@koneunion.fi
    044 491 5900

    Jouni Vikki
    korjaamo, Kempele

    jouni.vikki@koneunion.fi
    044 491 5370

    Mirja Saikkonen
    laskutus, koko Suomi

    mirja.saikkonen@koneunion.fi
    050 460 6096

    Johto

    Eero Kaski
    toimitusjohtaja

    eero.kaski@koneunion.fi
    040 730 0916

    Lassi Hintikka
    talous- ja henkilöstöjohtaja

    lassi.hintikka@koneunion.fi
    045 802 0309

    Markus Myllyoja
    operatiivinen johtaja

    markus.myllyoja@koneunion.fi
    044 901 6761

    Kristian Komulainen
    hankinta- ja rahoituspäällikkö

    kristian.komulainen@koneunion.fi
    044 491 5065