fbpx

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Kempeleen ja Helsingin toimipisteet ovat avoinna arkisin klo 7:00 – 17:00 ja Oulun toimipiste klo 7:00 – 15:30 jolloin tavoitat meidät puhelimitse tai toimipisteeltämme.

Vikapäivystyksemme palvelee teitä myös iltaisin ja viikonloppuisin.

Konevuokraamo, Kempele

 Linnunrata 16, 90440 KEMPELE
050 502 0309
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Oulu

Temmeksentie 11 ovi 1 90400 OULU
044 502 0303
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Helsinki

Kääpätie 4 00760 HELSINKI
050 502 0308
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Vikapäivystys

Vikapäivystys klo 17-07
044 502 0306

Yhteydenottolomake

Voit lähettää yhteydenottopyynnön myös sähköpostilla osoitteeseen: asiakaspalvelu@koneunion.fi . Vastaamme tiedusteluihin viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

    Valitse lähin toimipiste *

    Vastuuhenkilöt

    Myynti

    Arttu Hänninen
    myynti- ja markkinointijohtaja

    arttu.hanninen@koneunion.fi
    050 525 2234

    Aki-Lassi Tauriainen
    vuokraamoedustaja

    aki-lassi.tauriainen@koneunion.fi
    044 491 5900

    Kim Lehtola
    vuokraamoedustaja

    kim.lehtola@koneunion.fi
    044 778 7979

    Vuokraamot

    Jari-Matti Kosamo
    vuokraamomestari, Kempele & Oulu

    jari-matti.kosamo@koneunion.fi
    040 180 5795

    Sander Silma
    vuokraamomestari, Helsinki

    sander.silma@koneunion.fi
    044 502 0308

    Hallinto

    Eero Kaski
    toimitusjohtaja

    eero.kaski@koneunion.fi
    040 730 0916

    Lassi Hintikka
    henkilöstöjohtaja

    lassi.hintikka@koneunion.fi
    045 802 0309

    Markus Myllyoja
    operatiivinen johtaja

    markus.myllyoja@koneunion.fi
    044 901 6761

    Kristian Komulainen
    talousjohtaja

    kristian.komulainen@koneunion.fi
    044 491 5065

    Jouni Vikki
    kalusto- ja huoltopäällikkö

    jouni.vikki@koneunion.fi
    044 491 5370

    Mirja Saikkonen
    taloussihteeri

    mirja.saikkonen@koneunion.fi
    050 460 6096

    Laskutustiedot

    Koneunion Oy
    PL 67967
    01051 LASKUT

    Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

    Lataa laskutusohje ja laskutusosoitteemme