fbpx

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Olemme avoinna arkisin klo 7:00 – 17:00 jolloin tavoitat meidät puhelimitse tai toimipisteeltämme.

Mahdollisuuksien mukaan palvelemme myös iltaisin ja viikonloppuisin, kysy lisää toimipisteistämme.

Konevuokraamo, Oulu

Temmeksentie 11 ovi 1 90400 OULU
050 502 0309
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Helsinki

Kääpätie 4 00760 HELSINKI
050 502 0308
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Laskutustiedot

Koneunion Oy
PL 67967
01051 LASKUT

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Lataa laskutusohje ja laskutusosoitteemme.

Yhteydenottolomake

Voit lähettää yhteydenottopyynnön myös sähköpostilla osoitteeseen: asiakaspalvelu@koneunion.fi . Vastaamme tiedusteluihin viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

Vastuuhenkilöt

Vuokraamomestari, Helsinki
Sander Silma

sander.silma@koneunion.fi
050 502 0308

Vuokraamomestari, Oulu
Jari-Matti Kosamo

jari-matti.kosamo@koneunion.fi
050 5020309

Myyntivastaava, suurasiakkaat
Arttu Hänninen

arttu.hanninen@koneunion.fi
050 525 2234

Laskutus, Oulu
Leea Kaski

leea.kaski@koneunion.fi
040 965 6371

Laskutus, koko Suomi
Mirja Saikkonen

mirja.saikkonen@koneunion.fi
050 460 6096

Vuokraamoedustaja
Aki-Lassi Tauriainen

aki-lassi.tauriainen@koneunion.fi
044 491 5900

Vuokraamoedustaja
Heikki Puhakka

heikki.puhakka@koneunion.fi
040 180 5795

Johto

Toimitusjohtaja
Eero Kaski

eero.kaski@koneunion.fi
040 730 0916

Kehitys- ja henkilöstöjohtaja
Tomi Räihä

tomi.raiha@koneunion.fi
0400 424 239

Talouspäällikkö
Lassi Hintikka

lassi.hintikka@koneunion.fi
045 802 0309

Kalustopäällikkö/työnjohto
Markus Myllyoja

markus.myllyoja@koneunion.fi
044 901 6761

Hankinta- ja rahoituspäällikkö
Kristian Komulainen

kristian.komulainen@koneunion.fi
044 491 5065