fbpx

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

Olemme avoinna arkisin klo 7:00 – 17:00 jolloin tavoitat meidät puhelimitse tai toimipisteeltämme.

Mahdollisuuksien mukaan palvelemme myös iltaisin ja viikonloppuisin, kysy lisää toimipisteistämme.

Konevuokraamo, Kempele

 Linnunrata 16, 90440 KEMPELE
050 502 0309
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Oulu

Temmeksentie 11 ovi 1 90400 OULU
044 502 0303
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Konevuokraamo, Helsinki

Kääpätie 4 00760 HELSINKI
050 502 0308
asiakaspalvelu@koneunion.fi

Laskutustiedot

Koneunion Oy
PL 67967
01051 LASKUT

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja.

Lataa laskutusohje ja laskutusosoitteemme.

Yhteydenottolomake

Voit lähettää yhteydenottopyynnön myös sähköpostilla osoitteeseen: asiakaspalvelu@koneunion.fi . Vastaamme tiedusteluihin viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

    Vastuuhenkilöt

    Jari-Matti Kosamo
    vuokraamomestari, Kempele

    jari-matti.kosamo@koneunion.fi
    050 502 0308

    Sander Silma
    vuokraamomestari, Helsinki

    sander.silma@koneunion.fi
    050 502 0308

    Rami Jokitalo
    vuokraamomestari, Oulu

    rami.jokitalo@koneunion.fi
    0445020303

    Arttu Hänninen
    myyntivastaava, suurasiakkaat

    arttu.hanninen@koneunion.fi
    050 525 2234

    Heikki Puhakka
    vuokraamoedustaja

    heikki.puhakka@koneunion.fi
    040 180 5795

    Aki-Lassi Tauriainen
    vuokraamoedustaja

    aki-lassi.tauriainen@koneunion.fi
    044 491 5900

    Jouni Vikki
    korjaamo, Kempele

    jouni.vikki@koneunion.fi
    044 491 5370

    Leea Kaski
    laskutus, Oulu

    leea.kaski@koneunion.fi
    040 965 6371

    Mirja Saikkonen
    laskutus, koko Suomi

    mirja.saikkonen@koneunion.fi
    050 460 6096

    Johto

    Eero Kaski
    toimitusjohtaja

    eero.kaski@koneunion.fi
    040 730 0916

    Tomi Räihä
    kehitys- ja henkilöstöjohtaja

    tomi.raiha@koneunion.fi
    0400 424 239

    Lassi Hintikka
    talouspäällikkö

    lassi.hintikka@koneunion.fi
    045 802 0309

    Markus Myllyoja
    operatiivinen johtaja

    markus.myllyoja@koneunion.fi
    044 901 6761

    Kristian Komulainen
    hankinta- ja rahoituspäällikkö

    kristian.komulainen@koneunion.fi
    044 491 5065